Дешевий і надійний VPS хостинг.

Що краще вибрати, де краще реєструвати.
Відповісти
my3uka
SEO Master

Дешевий і надійний VPS хостинг.

Повідомлення my3uka » Нед жовтня 25, 2015 8:59 am

Дешевий і надійний VPS/VDS хостинг - friendhosting.net.

Сервера розміщені: Україна, Болгарія, Нідерланди і США.

При замовленні vps на рік дають безкоштовно ISPManager 4.

Ну і про саппорт. Реально допомагає. Не знаєш і не хочеш нічого робити, він все зробить за тебе. 24/7 - РЕКОМЕНДУЮ.
Рекомендую - VPS

my3uka
SEO Master

Re: Дешевий і надійний VPS хостинг.

Повідомлення my3uka » Вів березня 15, 2016 1:28 pm

Інший сервак де я розмістив сайти це - vps.ua.

Ну що сказати, лажа повна. Саппорт кидає стрілками на FAQ, що я сам можу знайти і почитати, а рельно щось зробити їм в лом. Сервак почав часто зависати, я написав на саппорт, щоб глянули в чьому причина. Сказали шо сервак не настроєний нормально або нестає оперетивки. Питання - якого фуя ви продаєте кліентам такий не настроєний сервак?

От сервіс від френдхостінга просто офігенний. У мене непрацював форум, не сервак, а форум, що явно ніякого відношення до роботи сервака немає, так френдхостінг пошарився в форумі і виправив проблему. Не я сам, а саппорт знайшов проблему, так як я переносив форум і в ньому закешувалось підключення до бази даних і він побачив, що форум пробує підключитись до не існуїчої бази. Сказав просто почистити папку кеш на сайті і вуаля, все запрацювало.

VPS.UA - не рекомендую для не досвідчених користувачів, а так там ціна на впс була просто приваблива + додаткові ІР не дорогі.
Рекомендую - VPS

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість