[Вирішено] Як поставити win 7 з флешки на ноутбук?

Відповісти
my3uka
SEO Master

[Вирішено] Як поставити win 7 з флешки на ноутбук?

Повідомлення my3uka » Чет грудня 31, 2015 9:06 am

Недавно постала така проблека, як поставити віндовс 7 з флешки на ноутбук asus k55vd?. Ніби нічого складного, але при першому запуску стало зрозуміло що нічого легкого не буде. Windows 7 дуже довго інсталюється. Перший екран з вибором мови і регіону дуже довго грузиться.

Вінду 7 я взяв з толоки. пробував різні, на двох інсталах у мене вилітала помилка, щось типу "Windows не вдалось скопіювати чи відшукати [OSImage]". Тому пробував різні версії.

Загрузочну флешки зробив з допомогою WinToFlesh. Далі флешка розміром не менше 4 Гб вставляю в копм і поїхали.
1. Windows Setup Transfer Wizard (Кнопка- Зелена галочка).
2. Next.
3. В наступному вікні вказуємо шлях до віндовс файлів і шлях до флешки. Іншими словами за допомогою програми WinToFlash копіюємо віндовс (монтуємо образ) на флешку.
- windows files path: - віндовс який хочемо поставити на флешку. Якщо вінда 7 на диску, то просто вибираємо диск, а якщо iso образ, то спочатку потрібно його запустити, а вже потім вибрати диск образу в програмі WinToFlash. Образ запустити можна через DeamonTools безкоштовна Lite версія. Все флеша готова.

Після того в мене запустився інстал windows 7, але після того як я вибирав диск С, процес копіювання файлів не відбувався, тупо показувало 0% ... Прийшлось ще раз перегрузитись, а причина було в тому, що я форматнув тільки диск С, а диск який робить сам віндовс 7 (резервує під систему 100Mb) я залишив без змін, саме через це у мене не починався етап копіювання віндовс файлів з флешки. Напевно якись загрузочний сегмент відрізнявся під попереднього віндовся, хоча там також стояла 7 вінда.

[ВИРІШЕНО] - щоб переставити вінду 7, потрібно форматнути крім диска С і загрузочний (зарезервований системою) диск. Після чого процес копіювання файлів запрацював нормально.
Рекомендую - VPS

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість