[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 580: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/session.php on line 636: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
Все на одному форумі • cs 1.6 steam зависає мікрофон
Сторінка 1 з 1

cs 1.6 steam зависає мікрофон

Додано: П'ят листопада 13, 2015 9:07 am
my3uka
Зависає контра (cs 1.6) на 1-2 секунди після того як натиснути "К" мікрофон. Ця шняга сталась з оновленням стіма. Це можна пофіксити, але є одне НО!

Панель управління (control panel) - звук (sound) - запис (recording) - вибрати свій мікрофон - властивості - прослухову (listen). Якщо включити опцію прослуховувати цей пристрій то баг підвисання cs 1.6 пропадає, але "НО" тепер мікрофон буде постійно включений. Тобто клікання мишки, клавіши, навіть пердьож буде чути, що звісно напрягає. Можливо, якось можна погратись з настройками звука і контрою, щоб це відкоючит. Оскільки я не часто граю в кс, то мені якось пофіг на цей баг.

Re: cs 1.6 steam зависає мікрофон

Додано: Вів лютого 02, 2016 12:13 pm
my3uka
[Вирішено] - заліз на сайт виробника свого ноутбука, переставив дрова на звук, але спершу видалив всі старі і вуаля, баг з підвисанням пропав, як в кс 1.6 і доті.