[Вирішено] Як видилати yoursites123.com з браузера mozilla, chrome, opera.

Новини ІТ, цікаві статті (переклади), креативні ідеї.
Все для онлайн бізнесу.
Відповісти
my3uka
SEO Master

[Вирішено] Як видилати yoursites123.com з браузера mozilla, chrome, opera.

Повідомлення my3uka » П'ят січня 08, 2016 11:38 am

Недавно сам підлови цю заразу yoursites123.com. Почав шукати в інтернті як почистити браузер від yoursite123.com, то трапляються тільки якісь сайти, в яких все грамотно написано і вони гарантують що цей вірус лугко можна видалити за допомогою якихось утиліт. Нафіга ставити мені утиліту (думаю шо це утиліти тогож самого віруса) що видалити якісь фігню з браузера.

І так починаєм чистити браузери від yoursites123.com:

1. Зайдіть у властивості ярлика вашого браузера (мозіла,хром, опера і т.д.) у Вас має бути, щось приблизно таке

Код: Виділити все

"C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" http://yoursites123.com.....
видаліть все шо зв'язано з yousites123. Таку процедуру потрібно зробити з всіма браузерами якими ви користуєтесь.

П.С. У мене windows 7, я почистив ярлики на робочому столі, також це потрібно зробити з ярликами на панелі швидкого запуску і всіх ярликів які знаходять в "ПУСК".

2. Також потрібно почистити реєстер. ПУСК-> в полі для пошуку пишем "regedit"-> HKEY_CURRENT_USER/Software/Microsoft/Internet Explorer/Main, після того як зайшли в папку Main там будуть файли, нам потрібні тільки ті, в яких значення "http://yoursite.com......" можете їх поміняти на google.com (не забудте добавити http://). А файл під назвою Start Page видалити.

3. Перевірте чи немає його в встановлених програмах, якщо є видаліть також. ПУСК-Панель управління-Програми - і видалити цю шнягу 8-) .

П.С. - ніяких додаткових утиліт для видалення yoursites123.com ставити не потрібно, це все можна зробити в ручну, також яб радив просканувати систему безкоштовною утилітою від доктор веба Dr.Web Cureit! - тільки завантажуйте з офіційного сайта.

П.С. Якщо знаєте інший робочий спосіб як почистити браузери від yoursites123.com то поділіться з іншими.
Рекомендую - VPS

my3uka
SEO Master

Re: [Вирішено] Як видилати yoursites123.com з браузера mozilla, chrome, opera.

Повідомлення my3uka » Пон січня 25, 2016 6:18 am

Також рекомундую прогнати комп malwarebytes, завантажити можна з офіційного сайту, а то через деякий час у мене знову він появився на хромі, тільки вже під іншою назвою yoursearch123.com
Рекомендую - VPS

my3uka
SEO Master

Re: [Вирішено] Як видилати yoursites123.com з браузера mozilla, chrome, opera.

Повідомлення my3uka » Вів березня 08, 2016 8:35 am

Ще один варіант як почистити свій браузер від всякої гидоти - bleepingcomputer.com
Рекомендую - VPS

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: 1 і 0 гість